Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Řemeslné hry v Třinci - mezinárodní soutěž

28.4.2014

Dne 10.04. 2014 se naše škola zúčastnila mezinárodní soutěže Řemeslné hry v Třinci.

 

Soutěž organizovala Střední odborná  škola Třineckých železáren. Soutěžilo celkem 64 studentů v oborech: hutník, strojní mechanik, elektrikář a instalatér.

Kromě soutěžících ze škol z Moravskoslezského kraje přijeli studenti z Polska, Slovenska, Maďarska, Německa a Rakouska.

Naši školu reprezentovali studenti Adam Barcal a Martin Stařický  za obor elektro,  strojní mechaniky reprezentovali Pavel Bugla a Nikola Švandelík.  I když je Martin Stařický pouze ve druhém ročníku, soutěžil s "třeťáky" a vedl si výborně, skončil na pěkném 6. místě ze třinácti účastníků.

Získané zkušenosti tak jistě zúročí v příštím roce. Za dosažené úspěchy našich studentů v rámci evropské konkurence jsme rádi a těšíme se na další soutěže, které poukážou na kvality výuky v naší škole. Ta jistě obstála  v konkurenci jiných evropských škol.


zpět na aktuality


SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

AWT
BM servis a.s.
Hodinový vnuk
Město Bohumín
Bonatrans
Bospor
Danter
Demontstav
Epson
Gigatech
Elektro Thermitron
Kofola
Maxion Wheels
Progres Hefner
Rockwool
Superprojekt
Viadrus
ŽDB