Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Mechanik opravář motorových vozidel se představuje

18.1.2015

[icon name="icon-ok"]Jó řidič, ten tvrdý chleba má...

Pokud se zajímáš o motory a toužíš poznat, co je pod kapotou, budeš u nás vítán. Předpokladem pro tento obor je dostatek šikovnosti a zručnosti.Toužíš řídit osobní vůz a možná i kamion? Naše škola poskytuje svým žákům řidičské průkazy B a C.


Vždyť být automechanikem a šoférem v jednom, to je přece ideální kombinace pro každého zaměstnavatele.V dílnách naší školy se naučíš pracovat s nejmodernější technikou, k dispozici budeš mít i moderní cvičné vozy sponzorované světovými automobilkami a po přípravě v odborném výcviku hravě zvládneš i náročné požadavky ve firmách, které tradičně spolupracují s naší školou.


Máš chuť si sám založit živnost? S precizností a důsledností to řada našich absolventů dokázala.


V našem oboru jsou regionální i celostatní soutěže pravidlem...


zpět na aktuality


SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

ČD Cargo
Bonatrans
ŽDB
Viadrus
ŽESNAD
Správa železnic
PKO CARGO
Progres Hefner
Město Bohumín
KK Tech
Epson
Gigatech
Maxion Wheels
BM servis a.s.
Demontstav
Danter
Bospor
Rockwool
Kofola
Hodinový vnuk
České dráhy, a.s.
Řemeslo má respekt
Řemeslo má respekt - železničář