Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Mistrovství České republiky Koruna Kreativity

28.1.2015

V pátek 23. ledna 2015 se v Praze konalo finále kadeřnické soutěže Mistrovství České republiky Koruna Kreativity pod záštitou kadeřnické asociace Fisy z. s., které se zúčastnilo celkem 55 soutěžících z celé ČR. Naši školu reprezentovala v kategorii Dámský společenský účes Markéta Kiková a Jana Mikulová, která soutěžila také v kategorii Pánský střih a styling. Výkony mladých kadeřníků hodnotili porotci v čele předsedy soutěže Jakuba Syllte. Přes velkou konkurenci byla naše modelka Michaela Novotná vybrána zvláštní porotou ve složení slavné české modelky Vlaďky Erbové, módního a reklamního fotografa Roberta Vana a zpěváka skupiny Support Lesbiens Kryštofa Michala do TOP 10 jako jedna z deseti nejzajímavějších modelů. Přestože naše soutěžící nedosáhly na stupně vítězů, patří jim poděkování za pěknou prezentaci naší školy.

Text a foto: Jana Murová


zpět na aktuality


SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

ČD Cargo
Bonatrans
ŽDB
Viadrus
ŽESNAD
Správa železnic
PKO CARGO
Progres Hefner
Město Bohumín
KK Tech
Epson
Gigatech
Maxion Wheels
BM servis a.s.
Demontstav
Danter
Bospor
Rockwool
Kofola
Hodinový vnuk
České dráhy, a.s.
Řemeslo má respekt
Řemeslo má respekt - železničář