Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje

Sociální činnost se představuje

18.1.2015

[icon name="icon-ok"]Studentský život bývá obtížný, pokud se hodláte pouze učit a sedět v knihách. Přijďte se mezi nás  trochu pobavit.


Žáci oboru sociální činnost jsou vnímaví a citliví k lidem ve svém okolí. Svou pomocnou ruku nabídnou všem, kteří ji zrovna potřebují. Stávají se jejich oporou a zmírňují jejich bolest.

Bohumínská střední škola ve spolupráci s řadou organizací nabízí komplexní přípravu na toto povolání, v němž hraje podstatnou roli pedagogicko-psychologická průprava. Pokud jste kreativní, hudebně či umělecky nadaní, vaše dovednosti prohloubíme a naučíme vás, jak je využít pro práci s klienty.

O tento obor je tradičně vysoký zájem, proto můžeme pro spolupráci s  mateřinkami, dětskými domovy i domovy pro seniory nabídnout studenty, kteří jsou připraveni jim pomoci. Nabízíme vám celou řadu akcí, které vám zpříjemní léta studia. Exkurze do zahraničních i tuzemských zajímavých míst, výlety za věděním, za zábavou i sportem.

 

Nejprve se setkáme u přijímacích zkoušek,  ty ovšem probíhají ve velkém stresu, proto první neoficiální setkání probíhá na startovacích kurzech.

No přesvědčte se sami, je to prima.


zpět na aktuality


SOCIÁLNÍ MÉDIA

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI STŘEDNÍ ŠKOLY

ČD Cargo
Bonatrans
ŽDB
Viadrus
ŽESNAD
Správa železnic
PKO CARGO
Progres Hefner
Město Bohumín
KK Tech
Epson
Gigatech
Maxion Wheels
BM servis a.s.
Demontstav
Danter
Bospor
Rockwool
Kofola
Hodinový vnuk
České dráhy, a.s.
Řemeslo má respekt
Řemeslo má respekt - železničář