Aktuality

Sněhuláci pomáhají

11.12.2015

Naše škola se zapojila do zajímavého projektu, kterým se řada českých škol pokusí pomoci dětem v Africe. Více informací i zajímavých sněhuláků nalaznate na stránkách projektu Sněhuláci pro Afriku!

Už se těšíme na zajímavé sněhuláčky. Snad nám ani paní zima neodepře konečně nějakou tu sněhovou nadílku!

Milí patroni projektu Sněhuláci pro Afriku, 

 moc děkuji vám všem, kteří jste se přihlásili, ať už s námi budete stavět poprvé, neboponěkolikáté. Slíbila jsem ozvat se začátkem prosince s aktuálními informacemi, tady tedy jsou. Aktuálně máme přihlášeno téměř 150 škol, což jenádherné číslo a věřím, že s příchodem sněhu nás bude ještě mnohem více. 

  Pro ty z vás, kteří už s námi sněhulákovali, budou následující informace známé, pro nováčky by však mohly býtužitečné.

Vzhledem k tomu, že zatím nemáme sněhulákovské podmínky a předpověď na prosinec není pro sníh příznivá, termín vyhlášení celorepublikové akce zatím nechystám, snad se nám podaří stavět v lednu. Samozřejmě ale platí, že materiál pro sněhuláky není striktně předepsán, školy, které na sníh nechtějí čekat a chtějí využít alternativních materiálů, vlastních akcí, mohou vyrábět již teď. Na webu sněhuláků, když se přihlásíte jako patroni, se vám objeví políčka, kam můžete nahrávat fotky – soutěžní i nesoutěžní. Pokud už tedy sněhuláky vyrábíte, klidně nesoutěžní fotky posílejte, ráda budu vaši aktivitu prezentovat na fb.

zpět na aktuality


Řemeslo má respekt
Řemeslo má respekt - železničář

SPONZOŘI A SOCIÁLNÍ PARTNEŘI

ČD Cargo
Bonatrans
ŽDB
Viadrus
ŽESNAD
Správa železnic
PKO CARGO
Progres Hefner
Město Bohumín
KK Tech
Epson
Gigatech
Maxion Wheels
BM servis a.s.
Demontstav
Danter
Bospor
Rockwool
Kofola
Hodinový vnuk
České dráhy